POKLICNA MATURA – JUNIJ 2023
Program: LT, GT in LT- pti
PISNI DEL :
ANJ – SOBOTA, 27. 5. 2023 ob 9.00 uri
SLO – PONEDELJEK, 29. 5. 2023 ob 9.00 uri
MAT – SOBOTA, 3. 6. 2023 ob 9.00 uri
NEJ – TOREK, 6. 6. 2023 ob 9.00 uri
LES, GOZD – ČETRTEK, 8. 6. 2023 ob 9.00 uri
Dijaki se zberejo v šoli ob 8.30. Razpored učilnic in sedežni red bo objavljen na oglasni deski, na dan pisanja poklicne mature.
USTNI DEL:
4. A Lesarski tehNik, GOZDARSKI TEHNIK | ||
SLO – PONEDELJEK, 12.6.2023 ob 13.00 uri v učilnici I/11 | ||
GOZD – TOREK, 13.6.2023 ob 13.00 v učilnici I/8
LES – TOREK, 13.6.2023 ob 14.00 uri v učilnici II/15 |
||
MAT – | SREDA, 14.6.2023 ob 13.00 uri v učilnici I/4
SREDA 14.6.2023 ob 10.00 uri v učilnici II/21
|
|
ANJ, NEJ – | ||
5. A LESARSKI TEHNIK PTI | ||
MAT – PONEDELJEK, 12.6.2023 ob 13.30 uri v učilnici II/13
ANJ, NEJ – PONEDELJEK, 12.6.2023 ob 14.30 uri v učilnici II/21 SLO – TOREK, 13.6.2023 ob 14.00 uri v učilnici I//11 |
||
LES |
– SREDA, 14.6.2023 ob 11.30 uri v učilnici II/15 | |
5. B LESARSKI TEHNIK PTI IN ODRASLI |
||
LES – PONEDELJEK, 12.6.2023 ob 13.30 uri v učilnici II/14
ANJ, NEJ – TOREK, 13.6.2023 ob 14.30 uri v učilnici II/21 MAT – TOREK, 13.6.2023 ob 12.00 uri v učilnici II//13 SLO – SREDA, 14.6.2023 ob 14.00 uri v učilnici I/10
Vrstni red zagovora dijakov bo objavljen naknadno
|
||
ZAGOVORI 4. IZPITNE ENOTE
ČETRTEK, 15. 6. 2023
1. |
ob 13.30 v zbornici učiteljev prakse | |||
Komisija : A. Fijačko, B. Bračič, B. Potočnik | ||||
2. | ob 8.00 v učilnici P/1 | |||
3. | Komisija : P. Urlep, V. Pintar, V. Stegne, M. Prelog
ob 8.00 v zbornici učiteljev prakse Komisija: Mi. Kumer, Ma. Kumer, S. Sagadin, D. Lovrec |
|||
4. | ob 14.30 v učilnici I/7, Komisija: R. Vovk, B. Bernard (J. Kojc), G. Belcl |
Vrstni red zagovora dijakov bo objavljen naknadno. Dijak ima zagovor pri svojem mentorju.
ZAKLJUČNI IZPITI – JUNIJ 2023
Program : MIZAR, GOZDAR IN OBDELOVALEC LESA
PISNI DEL:
SLO
TOREK, 6.6.2023 ob 8.00 uri | |
1. | 3. B v učilnici I/8 |
2. | 3. C v učilnici II/15 |
USTNI DEL :
SLO
- B SREDA 7.6.2023 ob 14.00 uri v učilnici I/10
- C ČETRTEK 8.6.2023 ob 13.00 uri v učilnici I/10
ZAGOVOR IZDELKA :
- Č OL TOREK 6. 6. 2023 ob 8.00 v zbornici učiteljev PRA
- C Mizar SREDA 7.6.2023 ob 8.00 uri v zbornici učiteljev PRA
- C Gozdar SREDA 7.6.2023 ob 14.00 uri v učilnici I/7
3. B Mizar ČETRTEK 8.6.2023 ob 8.00 uri v zbornici učiteljev PRA