SREDNJA LESARSKA IN GOZDARSKA
šola Maribor

Šolsko Cankarjevo tekmovanje

Cankarjevo_19_20_spletna

V mesecu novembru se je pod mentorstvom prof. Tatjane Perić na šoli izvedlo šolsko Cankarjevo tekmovanje. Rezultati so odlični in tekmovalcem čestitamo zanje. Profesorica Perićeva, sporoča:

“Komisija Cankarjevega tekmovanja je sporočila, da so se, glede na visoko število doseženih točk, na nadaljnje območno tekmovanje uvrstili kar štirje naši dijaki: Oskar Marinič in Luka Mertuk iz 3. B ter Patrik Pivko in Patrick Drvarič iz 2. B.
Vsi štirje so tudi prejemniki bronastega Cankarjevega priznanja s šolskega tekmovanja.

S pripravami smo že začeli, da se tako uspešno izkažemo tudi na območnem tekmovanju.

Držite pesti za nas!
Mentorica: Tatjana Perič, prof.”

DOSTOPNOST
Scroll to Top