SREDNJA LESARSKA IN GOZDARSKA
šola Maribor

Tekmovanje iz angleščine

Tekm._ang_20

Čestitamo dijakom 3. B in 3. A/LT, ki so v mesecu februarju sodelovali na šolskem tekmovanju iz angleškega jezika Poliglot in ga uspešno odpisali.

Bronasto priznanje so tako prejeli: Nikolas M. Erdelji za 3-letni program in za 4-letni program Matej Ingolič, Jona Vučič in Filip Dobaja. Uvrstili so se na državno tekmovanje, ki bo v mesecu marcu.

Vsem se zahvaljujem za sodelovanje in čestitam za lep uspeh!

Mentorica: Snežna Trojnar Kvas, prof.

DOSTOPNOST
Scroll to Top