SREDNJA LESARSKA IN GOZDARSKA
šola Maribor

Uspeh naših dijakov na 59. državnem srečanju mladih raziskovalcev Slovenije

499678481_18067666312986829_427549491585119022_n

Na letošnjem, že 59. državnem srečanju mladih raziskovalcev Slovenije je dijakinja 4. letnika Laura Bukvič dosegla izjemen uspeh.

Za svojo raziskovalno nalogo z naslovom »Zgodovina in konstrukcijske posebnosti starega hleva v Halozah – domačija Korez«, ki sodi na področje etnologije, je prejela srebrno priznanje. Mentor naloge je bil g. Vladimir Stegne.

Poleg srebrnega priznanja so tri raziskovalne naloge naših dijakov prejele bronasta priznanja, kar še dodatno potrjuje kakovost raziskovalnega dela na naši šoli.

Iskrene čestitke vsem dijakom in njihovim mentorjem za predano delo, raziskovalno radovednost ter dosežene rezultate!

DOSTOPNOST
Scroll to Top