SREDNJA LESARSKA IN GOZDARSKA
šola Maribor

V novo šolsko leto ponovno kot samostojna šola

slika-sole

V novo šolsko leto ponovno kot samostojna šola
Vlada RS je dne 24.7.2014 sprejela Sklep o ustanovitvi javnega zavoda “Lesarska šola Maribor”.

poveza na celotno besedilo sklepa

To pomeni, da se “Šolski center Maribor” razdružuje in se vzpostavlja stanje, kot je bilo pred združitvijo.

Lesarska šola Maribor bo tako od 1.9.2014 ponovno samostojen javni zavod z dvem organizacijskima enotama:

– Srednjo lesarsko šolo in

– Višjo strokovno šolo

DOSTOPNOST
Scroll to Top