PRAKSA: TOREK, 28. 6. 2022, ob 8.00 uri v šolskih delavnicah.
PISNI DEL:
SREDA, 29. 6. 2022
|
||
SLO | –
– |
ob 8.00 uri v učilnici I/10 Nadzor: T. Perićob 8.00 uri v učilnici I/11 Nadzor: I. Stiplovšek ob 8.00 uri v učilnici II/21 Nadzor. J. Vollmaier Lubej |
ČETRTEK, 30. 6. 2022
|
||
FIZ
ANJ/NEJ |
–
– |
ob 8.00 uri v učilnici I/4 Nadzor: F. Kidričob 9.00 uri v učilnici I/10 Nadzor: S. Trojnar Kvas ob 9.00 uri v učilnici II/21 Nadzor: E. Potočnik ob 9.00 uri v učilnici II/20 Nadzor: M. Bandur |
PETEK, 1. 7. 2022 |
||
MAT | –
– |
ob 8.00 v učilnici I/4 Nadzor: F. Kidrič
ob 8.00 v učilnici II/13 Nadzor: I. Praček ob 8.00 v učilnici II/20 Nadzor: V. Lipušček |
USTNI DEL:
SREDA, 29. 6. 2022 |
|||
|
|||
SLO |
– |
ob 10.00 uri v učilnici I/10 |
|
Komisija: T. Perić, I. Stiplovšek, J. Vollmaier Lubej
|
|||
GOZDARSTVO
|
– |
ob 9.00 uri v učilnici I/7
|
|
Komisija: M. Kišek, J. Kojc, B. Bernard, R. Vovk
|
|||
LES, KLS, TKR, OLP, MOL, LOS, PRT, SOL, OK |
ob 9.00 uri v učilnici I/5 |
||
Komisija: G. Potisk, J. Tramšek, B. Bračič, V. Stegne |
ČETRTEK, 30. 6. 2022
|
|||||
FIZ, KEM, NAR, VFG(nar) |
– |
ob 10.00 v učilnici I/4 |
|||
Komisija: F. Kidrič, V. Lipušček
|
|||||
ANJ/NEJ | – | ob 10.00 uri v učilnici II/21 | |||
Komisija: E. Potočnik, S. Trojnar Kvas, M. Bandur | |||||
OLE, STP, OK, |
–
|
ob 9.00 uri v učilnici I/16 |
|||
Komisija: G. Potisk, J. Tramšek, D. Krecenbaher,
Z. Steblovnik Župan |
|||||
PETEK, 1. 7. 2022 |
|||||
|
|||||
MAT, |
– |
ob 10.00 v učilnici I/4 |
|||
Komisija: F. Kidrič, I. Praček, V. Lipušček | |||||
ŽIS, LEL, PPD, OK, TOL, IZD, TPL, MAL, TVO, MOL, LES, OLP |
– |
ob 9.00 v učilnici II/15 |
|||
Komisija: V. Pintar, M. Črnčec, D. Krecenbaher | |||||
ŠVZ |
– |
ob 9.00 v telovadnici |
|||
Komisija: B. Pukl Praček, M. Suhadolnik Seljak | |||||
GOZDARSTVO
|
– |
ob 9.00 uri v učilnici I/7
|
|||
Komisija: M. Kišek, R. Vovk, B. Bernard, J. Kojc
|
|||||
OPI, PRO, KOP, KLI, TZL, TVO, MAL, OK, OLE, |
– | ob 9.00 uri v učilnici P/2
|
|||
Komisija: M. Prelog, P. Urlep, B. Bračič | |||||
SOC, UME, PSI, IOPK, OK ZGO, GEO, DRU |
– | ob 9.00 uri v učilnici 1/9
|
|||
Komisija: M. Čebulj, J. Korpič | |||||
Za lažje razumevanje:
- letnik mizar
LES – 1. modul (osnove lesarstva ) vsebuje TEH, KON, SNA, PRA;
OLE – 2. modul (obdelava lesa) vsebuje TEH, KON, SNA, PRA;
OK- 3. modul (odprti kurikul) vsebuje RAČ, TEH, SNA, intarzije, rezbarjenje.
- letnik mizar
OLP – 1.modul (obdelava lesnih plošč) vsebuje TEH, KON, SNA, PRA;
STP – 2. modul (stavbno pohištvo) vsebuje TEH, KON, SNA, PRA;
OK – 3. modul (odprti kurikul) vsebuje RAČ, TEH, SNA, PRA, estetsko vzgojo in poslovno komuniciranje.
PODELITEV SPRIČEVAL BO (po opravljenih popravnih izpitih) V PETEK, 1. 7. 2022, OB 12.00.
Maribor, 23. 6. 2022
Pripravila: Ravnatelj:
Zdenka Berko, prof. Aleš Hus, u. d. i. l.